Ostatnie wolne terminy w 2021 roku!

– 15-16.08.2021 (bez noclegów)

– 9-10.10.2021

– 16-17.10.2021

– 13-14.11.2021

– 27-28.11.2021

– 4-5.12.2021

– 11-12.12.2021

– 18-19.12.2021

– 25-26.12.2021 (bez noclegów)

Zapytaj o rabat. Skontaktuj się z nami i zarezerwuj salę weselną już dziś!

Zapraszamy do organizacji wesela w Hotelu Beskidian***!

Sprawimy, by Ten Jedyny w Waszym Życiu Dzień pozostał niezapomniany.

Hotel Beskidian***  to wyjątkowe miejsce z niepowtarzalną atmosferą, wspaniałą obsługą  i znakomitą kuchnią.

Nasz Hotel  to spełnienie marzeń o idealnym miejscu na Twoje Wesele!


Zapraszamy również do organizacji wesel w tygodniu!
Organizując wesele w tygodniu lub wesele w niedzielę. Wykwintne menu i do 50 noclegów dla gości gratis lub rabat na menu do nawet do 20%*!
(*wysokość rabatu uzależniona od terminu oraz ilości gości weselnych)GdzieWesele.pl rekomenduje

Zobacz naszą galerię

Wesele – ten niezwykły dzień warto zapisać w pamięci na zawsze, dlatego dla naszych gości w Hotelu Beskidian w Węgierskiej Górce przygotowaliśmy wspaniała ofertę dla Par, które zamierzają ślubować sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Wesele w góralskim klimacie to wspaniały pomysł, żeby przypieczętować swoje sakramentalne „tak”! Możemy zorganizować je dla Państwa kompleksowo i profesjonalnie, tak aby była to jedna z tych uroczystości, które wspomina się jeszcze przez długi czas w gronie najbliższych.

Sala Bankietowa naszego hotelu to elegancko urządzone wnętrze – nowoczesne, ale z regionalnymi detalami. Istnieje możliwość ustawienia stołów w kilku rożnych konfiguracjach zgodnie z życzeniami do 190 miejsc. Stoły i krzesła są przyozdobione, co powoduje, że Państwa wesele będzie jeszcze bardziej uroczyste. Bezpośrednio z sali można wyjść na spacer do naszego dużego ogrodu – to także doskonałe miejsce do sesji plenerowej dla Młodej Pary.

W menu Szefa Kuchni Hotelu Beskidian znajdą Państwo szeroką gamę wyśmienitych dań z możliwością ich doboru. To również regionalne specjały, które zachwycą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Na stołach nie zabraknie jadła i napitku, a do zabawy przygrywać może góralska kapela, która każdego porwie do tańca.

Zapraszamy do organizacji kolacji w formie biesiady pod wiatą – w góralskim stylu z przysmakami wędzonymi, wypiekanymi i przygotowywanymi przez nas na miejscu. Przepyszne sery i wędliny z naszej wędzarni, świeży chleb wypiekany w piecu chlebowym, długopieczone lub grillowane łopatki i kity wieprzowe, dziczyzna, sarnina, wołowina, prosiaki w całości i mnóstwo innych – możliwości są nieograniczone, dla naszych Gości podejmiemy się każdego wyzwania kulinarnego!

Dodatkowo można skorzystać także z noclegów, by po zabawie Państwa goście mogli komfortowo wypocząć. Co więcej, w okolicy czeka także mnóstwo innych atrakcji, dlatego może być to dla Państwa i gości wyśmienita okazja do wypoczynku w Beskidzie Żywieckim.

Zapraszamy serdecznie na wesele w górach w hotelu Beskidian!